23.06.2026 r. odbyło się ognisko klasy 3 zorganizowane przez wychowawcę i radę klasową rodziców. Uczniowie spędzili miło i przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Piekli kiełbaski, pianki i inne przysmaki. Rodzice przygotowali również pyszne przekąski i napoje, a wychowawczyni wspaniałe ciasto z owocami. Dzieci bawiły się w chowanego, berka i podchody.
Pogoda dopisała. To był piękny, słoneczny dzień. Wszyscy wrócili do szkoły szczęśliwi, opaleni i bardzo zadowoleni.
