24 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026. Podczas spotkania p. Dyrektor Andrzej Haponiuk omówił najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego oraz przedstawił informacje dotyczące wyników nauczania, frekwencji i czytelnictwa w naszej szkole. Podczas apelu wręczono również dyplomy uczestnikom konkursu „Mój Region”. Podsumowano również szkolny konkurs ortograficzny. Najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Tytuł „Mistrza Ortografii” zdobyli:
- kl. I – Kacper Leszek,
- kl. II – Filip Rola,
- kl. III – Tymon Jędrzejewski,
- kl. IV – Jakub Leszek,
- kl. V – Magdalena Parafiniuk,
- kl. VI – Dawid Marciniuk,
- kl. VII – Oliwia Siluk,
- kl. VIII – Antoni Gogacz.
Apel był także wprowadzeniem do uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 26 czerwca.
