Ślubowanie Klasy Pierwszej oraz Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach

W piątek 13 października w Szkole Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach odbył się wyjątkowy apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto szkoły połączono także z uroczystością ślubowania klasy pierwszej
Pierwszaki zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawili swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała po Dyrektora Mariola Borodziuk. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach.
Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, plecaki od Wójta Gminy Terespol oraz upominki.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<