25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela?

 

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

Z okazji Święta Pluszowego Misia Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystość w naszej szkole. Każde dziecko przyniosło swojego misia-pluszaka. Zabawka ta towarzyszy dzieciom wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Przedstawiciele SU, postanowili przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem. Na początek wykonano  gazetkę, gdzie przedstawiona została historia pluszowego misia. W klasach młodszych były czytane fragmenty książek, w których bohaterami były misie, dzieci śpiewały piosenki, wykonywały prace plastyczne oraz wzięły udział w quizie. Aby wspomóc dzieci objęte opieką GOPS zorganizowano także zbiórkę zabawek.