Tegoroczne obchody Dnia  Dziecka w Szkole Podstawowej im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Neplach, które odbyły się 31 maja 2019 roku, były pełne atrakcji oraz dobrej zabawy. Przede wszystkim różniły się one od zwykłego dnia spędzonego w ławce szkolnej. Rozpoczęcie imprezy ogłosiła Pani Dyrektor Mariola Borodziuk  witając i zapraszając do udziału w zabawie wszystkie dzieci. Część artystyczna w wykonaniu uczniów upłynęła pod znakiem uroczych popisów tanecznych przedszkolaków oraz uczniów z klasy II i III. Swój talent zaprezentowali również wokaliści, którzy wykonali  znane  polskie jak i światowe przeboje. W drugiej części programu znalazły się liczne konkursy z nagrodami i zabawy przy muzyce pod  wodzą DJ Fantomasza. Dzieci mogły również bawić się  na dmuchanym placu zabaw oraz skorzystać z malowania twarzy. Zregenerować siły można było drobnym poczęstunkiem w postaci hot-doga i napoju. Dzień upłynął w miłej atmosferze, a dobry humor dopisywał każdemu do końca dnia. Wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w zorganizowaniu Dnia Dziecka – Dziękujemy.

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>